Yandex Metrica

Hakkımızda

Hakkımızda

Firmamız, İstanbul Zeytinburnu’nda 1990 yılında tadilat ve dekorasyon faaliyetleriyle inşaat sektörüne girmiştir. 2010 yılından bu yana Çanakkale’de müteahhitlik faaliyetlerine devam etmektedir.

Kendi öz sermayesi ile yatırımcılarına her zaman güven ve kazanç sağlayan projeler üreten Zer Yapı, müşterisinin beklentisini göz önüne alarak daima yaşamını kolaylaştırıcı, kullanışlı projeleri hayata geçirmektedir.

Bizim en önemli ilkemiz güvendir. Müşterilerimize anlattığımız tüm cümlelerin yükünü ve sorumluluğunu işin sonuna kadar taşırız. Bu misyonla yapımına başladığımız projemizdeki tüm mimari plan ve görsellere bağlı kalırız.

Bizler için en önemli referans, müşterilerimizin memnuniyetleri ve kazançlarıdır. Bu amaçla ilk hedefimiz zamanında tamamlanan, güvenilir ve modern projeler ile yatırımcılarımızın ve iş ortaklarımızın da standartlarını yükseltmektedir.

Bize duyulan güven ve bağlılıktan güç alarak, uzman teknik kadromuz ve profesyonel ekibimizin de yardımıyla yenilikçi projeler ile yanınızda olmaya devam edeceğiz.

Header Style
Header Layout
Menu Style
Color :